Cap Camarat 7.5WA on upea daycruiser, missä silti nukkumapaikat kahdelle sekä WC-tila ynnä allas sisällä. Vene soveltuu siis myös viikonloppuretkeilyyn ja päiväreissuilla kesäpäivästä nauttii isompikin seurue.
Veneen avotila on iso ja avotilaan saa myös pöydän ruokailua tai illanistujaisia varten. Takapenkin alla on iso säilytystila. Keulakannelle saa ison, koko keulakannen kokoisen aurinkopatjan.
Hytti on valoisa ja vuode on erittäin iso. Ovella suljettavaan WC-tilaan saa vesi-WC:n septitankkeineen, tai kemiallisen WC:n. Isot runkoikkunat ovat todella näyttävät ja tuovat valoa sisätiloihin.
Alla 360 -videossa koeajoimme veneen Cannesissa, Ranskassa, kovatuulisena päivänä. Vene saavutti helposti yli 40 solmun huippunopeuden eikä sillä ollut mitään ongelmia aallokon tai tuulen takia. Vene on aivan uskomattoman hieno ajettava! Jos video ei näy kunnolla, kokeile vaihtaa selainta (Mozilla Firefox ja Google Chrome ainakin osaavat näyttää sen) tai lataa sopiva aplikaatio Play kaupasta tai App Storesta.
Virtual Tourit Cap Camarat 7.5WA:sta (voit ohjata Touria sen näppäimillä, hiirelläsi tai kosketusnäyttöisellä laitteella pyyhkäisemällä)
Virtual Tours about Cap Camarat 7.5WA (control the Tour with the Tour buttons, your mouse or with swiping on touch screen devices)